ELEKTRONİK TİCARİ İLETİ METNİ
6563 Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında gerek her türlü satın alma işlemleri ve uygulamaları ile akdi-kanuni hususlarda bilgilendirmem, gerek çeşitli ürün-hizmetlerin ve genel-özel imkanların duyurulması, tanıtım ve reklamının yapılması için ....................... (“Neuro Academy") tarafından tarafıma ilgili kanunlara uygun olarak ticari elektronik iletiler gönderileceği, istediğim her zaman iletişim tercihlerimi değiştirebileceğim ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ………… numaraya yapacağım bildirim ile veya Neuro Academy sistemlerinde kayıtlı olan e-mail adresim üzerinden ………… mail adresine elektronik mail yolu ile yapacağım bildirim ile hakkımı kullanarak iletişimi durdurabileceğim (kanunlar gereği mümkün veya gerekli iletişimlerin devam etmesi durumu saklı kalmak kaydı ile) ve diğer tüm ilgili hususlarda buradaki açıklamalar ile bilgilendirilmiş olarak; vermiş olduğum iletişim bilgilerim aracılığı ile her türlü kampanya, hizmet tanıtım, reklam, promosyon, pazarlama, mağaza kartı ve üyelik işlemleri, duyuru ve her türlü bilgilendirmelerden haberdar olmak, kutlama ve temennileri iletmek üzere Şirket tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum. 

Adres: ZÜHTÜPAŞA MAH. ŞEFİKBEY SK. NO: 3 KADIKÖY/ İSTANBUL, 

İşleminiz tamamlandığında belirttiğiniz cep telefonuna/e-posta adresinize onayınızın alındığına dair bir ileti göndereceğiz. İstediğiniz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin gerek söz konusu iletide gerek yukarıda belirtilen işlemi (ret) yaparak "ticari elektronik iletişimi" durdurabilirsiniz (kanunlar gereği mümkün veya yapılmakla yükümlü olunan iletişimler devam eder)
© zihinkodlama.com - All Rights Reserved
NOT FACEBOOK: THIS SITE IS NOT A PART OF THE FACEBOOK WEBSITE OR FACEBOOK INC. ADDITIONALLY, THIS SITE IS NOT ENDORSED BY FACEBOOK IN ANY WAY. FACEBOOK IS A TRADEMARK OF FACEBOOK, INC.

Powered By ClickFunnels.com